66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα

  • 65 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent Βίλα σας δίνει ευκαιρία να μείνετε σε κατάλυμα με 1 υπνοδωμάτια κοντά σε Tokujo-ji Temple. Αυτό κατάλυμα προσφέρει δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, τηλεόραση με πολλά κανάλια και ρύθμιση κλιματισμού.

Τα 1 μπάνια διαθέτουν μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Οι επισκέπτες, που μένουν σ' αυτήν τη βίλα, έχουν πρόσβαση σε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Μπορείτε να επισκεφτείτε Ναός Καϊφουκούτζι σε απόσταση 2 χλμ. από το κατάλυμα και Σενγκάκου απέχει 7 χλμ. Προσφέροντας πιάτα κινέζικης κουζίνας, το Ajinomichi βρίσκεται μόλις 650 μέτρα μακριά από το κατάλυμα. Ναός Ikegami Honmon-ji βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Τόκιο Haneda είναι 10 χλμ. μακριά από τη 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent Βίλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα Τόκιο
29, Omori-Kita, Private House Rental, 大森北
Τιμή μόνο για κινητά

29, Omori-Kita, Private House Rental, 大森北

8.9
Έξοχο 10 σχόλια
755 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
Omo-Yado 20 Minutes By Car From Haneda Entire House
Τιμή μόνο για κινητά

Omo-Yado 20 Minutes By Car From Haneda Entire House

9.5
Εξαιρετικό 17 σχόλια
1.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 56 USD 50
ανά νύχτα
Familia Kamta 1 - Vacation Stay 20525
Τιμή μόνο για κινητά

Familia Kamta 1 - Vacation Stay 20525

1.6 χλμ. από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Oimachi Station
    3,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας5健生発第10390号
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα αεροδρόμιο;
      Η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Τόκιο Haneda.
    • Πόσο κάνει η διαμονή σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα αποτελεί 222$.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα;
      Οι πελάτες της η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα παρακαλούνται να έρθουν στις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Έχει εστιατόρια κοντά σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η 66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα περιλαμβάνουν Osaka Osho Heiwajima και Ajinomichi.
    • Υπάρχει τζακούζι σε αυτή η βίλα;
      Ναι, σε αυτή η βίλα έχει δημόσιο υδρομασάζ.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Τόκιο Haneda
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Oimachi Station
    3,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    66, Omori-Nishi, Entire House For Rent, 大森西 Βίλα Τόκιο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο